Młodzicy MOS Wola wicemistrzami Mazowsza. Nieprawdopodobne emocje i historyczne dwie dziesięciotysięczne !

Nieprawdopodobne emocje w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza młodzików. MOS Wola wicemistrzem Mazowsza. Złote medale przegraliśmy o dwie dziesięciotysięczne punktu !!! Turniej był bardzo wyrównany i wszystko mogło się wydarzyć. Po ostatnim meczu wygranym przez MOS Wola 2:1 z Kobyłką wszyscy czekali na obliczenia sędziego głównego pana Tomasza Janika. Wyliczenia te prezentujemy na zdjęciu. Oczekiwanie było jak na wręczaniu Oscarów! Mistrzem Czarni Radom, wicemistrzem MOS Wola, brąz Kobyłka.

Niesamowite emocje w turnieju o mistrzostwo Mazowsza młodzików, który rozgrywany był w pięknej nowej hali w Kobyłce. Większość meczów kończyła się dopiero po tie-brekach.

W drugim dniu turnieju najpierw Czarni Radom, którzy już wygrali dwa mecze, dzisiaj przegrywają 1:2 z Huraganem Wołomin. W drugim meczu MOS Wola spotyka sie z gospodarzami, Trójką Kobyłka.

Jeśli przegramy 0:2 to zajmiemy czwarte miejsce i będzie bez medalu, jeśli wygramy 2:0 to MOS Wola będzie mistrzem. Przy 2:1 i 1:2 wszystko jeszcze możliwe.

Pierwszego seta przegrywamy z dobrze grającą drużyną z Kobyłki. Strach ma wielkie oczy. W drugim secie zawodnicy MOS Wola walczą "o życie" bardzo ambitnie i wygrywają partię. Znowu remis i decydujący tie-break. Walka straszliwa, gorący doping publiczności, ale MOS wygrywa tego seta i..... no właśnie jakie kto zajął miejsce?

Sędziowie, z sędzią głównym panem Tomaszem Janikiem na czele, udają się na naradę i trwają gorączkowe obliczenia małych punktów. Siatkarze czekają na wyniki zupełnie nie jak w rywalizacji sportowej, a jakimś konkursie, jak na ogłoszeniu Oscarów.

Wiadomo, że Czarni i MOS Wola mają tyle samo punktów i takie same sety 5:4. Będą więc decydowały małe punkty. Okazało się, że małe punkty z całego turnieju też były prawie jednakowe. MOS Wola 177:171, Czarni Radom 176:170. Różnica taka sama. Ale jednak lepszy stosunek mają Czarni Radom i są lepsi o dwie dziesięciotysięczne! Decydowało dopiero czwarte miejsce po przecinku!

MOS Wola 1,0350,  Czarni Radom 1,0352. Niebywałe!